Výsledky - najlepší sebechlebský samorodák - Stará Hora Sebechleby
Súťaž o najlepší sebechlebský samorodák
17 júna, 2019
12. ročník podujatia – Oberačka po sebechlebsky MMXIX. – Ďakujeme
7 februára, 2020

Občianske združenie Sebechleby na počesť nášho zakladajúceho člena, kamaráta a starohorského "patróna" Ladislava Cázera uskutočnila 1. ročník súťaže o najlepší sebechlebský samorodák - Cena Ladislava Cázera.

Súťažné vzorky boli zbierané v dňoch od 17.6. do 20.6.2019 následne v piatok 21.6.2019 ich odborná degustačná komisia v zložení Ján Mohyla - predseda komisie, Marek Varday, Jaroslav Bellák, Norbert Récán, Jozef Husák ochutnali a ohodnotili jednotlivé vzorky na základe, ktorých bolo určené výsledné poradie a odovzdané diplomy. Prvé miesto vyhral vinár Stanislav Vilhem, druhé miesto vinár Peter Hanuska a tretie miesto vinár Michal Vatra, vinárstvo Víno Lauko po zverejnení výsledkov odstúpilo zo súťaže. Celkovo bolo rozdaných 12 zlatých medailí a 8 strieborných medailí výsledky nájdete v prílohe. Hodnotiace hárky sú k nahliadnutiu na Obecnom úrade u pána starostu Martina Schvarca.

VÝSLEDNÉ HODNOTENIE - SEBECHLEBSKÝ SAMORODÁK- na stiahnutie

Víťazom ale aj všetkým ostatným zúčastneným srdečne gratulujeme nakoľko prechutnávané vzorky vína boli výborné a naozaj degustátorom chutili.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a už teraz sa tešíme na nasledujúci ročník.


S pozdravom v mene OZ Sebechleby Ing. Lukáš Šiklóši.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *