JÁNSKA VATRA 2016

Ďakujeme všetkým zúčastneným tohto podujatia či už išlo o sponzorov, hráčov, návštevníkov a samozrejme aj organizátorom a veľká vďaka patrí hlavne vatra majstrom Stanovi "Bajovi" Vilhemovi a Stančimu Kaufmanovi a ich pomocníkom, ktorý sa tento rok postarali o 8,10 metra vysokú vartu, bez ktorej by toto podujatie nemalo šmrnc. Jánska vatra 2016 - JÁN BENEDIK MEMORIÁL FREESTYLE FUTBALOVÝ A VOLEJBALOVÝ TURNAJ bola ako vždy výborná a skvelá akcia. S pozdravom OZ Sebechleby.

Fotogaléria na FB profile - Stará Hora Sebechleby

JÁNSKA VATRA 2015

Ďakujeme všetkým zúčastneným tohto podujatia či už išlo o sponzorov, hráčov, návštevníkov a samozrejme aj organizátorom a veľká vďaka patrí hlavne vatra majstrom Stanovi "Bajovi" Vilhemovi a Stančimu Kaufmanovi a ich pomocníkom, ktorý sa tento rok postarali o 9,84 metra vysokú vartu, bez ktorej by toto podujatie nemalo šmrnc. Jánska vatra 2015 - JÁN BENEDIK MEMORIÁL FREESTYLE FUTBALOVÝ A VOLEJBALOVÝ TURNAJ dopadla výborne a už teraz sa tešíme na ďalší ročník, stretneme sa 25/06/2016. S pozdravom OZ Sebechleby.

Fotogaléria na FB profile - Stará Hora Sebechleby

JÁNSKA VATRA 2013

Ďakujeme všetkým sponzorom, hráčom, podporovateľom, návštevníkom a organizátorom za skvelú atmosféru na podujatí Jánska vatra 2013 - Janko BENEDIK MEMORIÁL. Táto akcia sa úplne, že super vydarila, počasie nám prialo a už teraz sa tešíme na ďaľší ročník tejto vydarenej akcie.
S pozdravom OZ Sebechleby.
JÁNSKA VATRA 2012

OZ Sebechleby ďakujeme všetkým sponzorom a návštevníkom a účastníkom turnajov, ktorí prišli a zahrali si futbal a volejbal. Srdečne ďakujeme všetkých dobrodincom, ktorí prišli a pomohli pri stavaní vatry veľmi si to vážime. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.
OZ Sebechleby