Jánska vatra 2012 - Stará Hora Sebechleby
Ďakujeme za podporu
3 augusta, 2012
Dôležité oznamy k podujatiu Oberačka po sebechlebsky MMXII.
11 septembra, 2012

Dňa 30. Júna 2012 sa vo vinohradníckej osade Stará Hora pri Sebechleboch konal už 4. ročník spoločensko-športového podujatie Jánska vatra. Občianske združenie Sebechleby v rámci tohto podujatia z organizovalo Freestyle futbalový turnaj o pohár Starej Hory a volejbalový turnaj. Turnaja sa zúčastnilo 10 futbalových tímov a 4 volejbalových tímov z celého okolia. Po odohraní oboch turnajov boli vyhlásený víťazi a rozdané ceny. Futbalový turnaj vyhralo družstvo Hostinec Strehár s kapitánom Romanom Strehárom, druhé skončilo družstvo TEAM Samorodák s kapitánom Michalom Vatrom a tretie skončilo domáce družstvo Občianskeho združenia Sebechleby s kapitánom Martinom Schvarcom.
Občianske združenie so spoluprácou sebechlebskej mládeže postavilo 6,95 metrov vysokú vatru, ktorú po zotmení zapálili. Program pokračoval diskotékou pod holým nebom až do rána bieleho.
Podujatie sa aj tento rok veľmi vydarilo a už teraz sa tešíme na ďalší ročník. Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým zúčatnením tímom, vatramajstrom, spolupracovníkov, a sponzorom ktorí toto podujatie podporili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *