Dôležité oznamy k podujatiu Oberačka po sebechlebsky MMXII. - Stará Hora Sebechleby
Jánska vatra 2012
5 augusta, 2012
Oprava cesty! 14.09.2012
12 septembra, 2012
Zobraziť všetko

Dôležité oznamy k podujatiu Oberačka po sebechlebsky MMXII.

–> Občianske združenie Sebechleby chce vyjsť v ústrety majiteľom pivníc na Starej Hore a na každú pivnicu si môže prísť majiteľ, alebo jeho najbližší vyzdvihnúť na Obecný úrad 1týždeň pred podujatím 4kusy vstupeniek a jednu nálepku na auto. Za pochopenie vopred ďakujeme. Vstupné ostáva 1€ na osobu nad 10rokov a 1€ parkovné, v ktorom bude mapa podujatia. Okrem toho sa bude dať zakúpiť mapa aj samostatne za 0,5€ v informačnom kiosku okrem iného aj pohľadnice Sebechlieb. Tešíme sa na Vašu účasť a veríme, že také nízke vstupné za takýto program nikoho neodradí. Tiež tí majitelia, ktorí chcú podporiť podujatie nemusia si prísť vyzdvihnúť vstupenky.

–> Tri dni pred uzávierkou registrácie pivníc je spolu registrovaných 32pivníc, aj nových aj tých oldschoolových. Je dobre že rastieme. V piatok tiež končí registrácia predajcov a remeselníkov. 26remeselníkov, 16predajcov, 2 dodávatelia atrakcií, 2 bufety.

–> 29.9.2012 bude v úseku od hlavnej cesty smerom na Starú Horu a späť zvýšená premávka automobilovej dopravy a tak poprosím účastníkov cestnej dopravy o zhovievavosť a strpenie pri presune do miesta určenia. Hlavné parkovisko bude na Špite, pri naplnení kapacity pod maštaľou oproti močiaru. Pri pivniciach môžu parkovať len majitelia pivníc v okrajových častiach. O 9.00 bude uzavretá cesta pri poslednom vjazde na parkovisko. Do Grnčišťa sa bude prejsť cez Špit, do spodnej časti normálne cez cestu nad družstevnou pivnicou. Poprosím majiteľov aby svojich hostí neviedli medzi pivnice, aby to tam nevizeralo ako pred Tescom – parkovisko bude dostatočné. Do priestoru za kaplnku bude mať prístup len Červený kríž, organizátori a účinkujúci. Tiež za pochopenie ďakujeme.

–> Plagáty a letáky Oberačky po sebechlebsky na tento rok budú pravdepodobne cez víkend, alebo začiatkom týždňa pripravené na distribúciu. Dopyt treba nahlásiť, alebo osobne prísť prevziať materiály na OcU Sebechleby.

–> NOVINKA!!! Veľkoplošná obrazovka pri stage – okrem reklamných spotov budú snímať 2 kamery detaily programu a atmosféru s pivníc priamo na náš „amfiteáter“, alebo priestor programu.

–> Ako starinky na podujatí bez zmien ostavajú detský park, bezplatné WIFI, taxi stanovište, informačný kiosk a všetko ostatné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *